‎آخرین خبر
‎خانه / کنفرانس لندن / کنفرانس “مدیریت گذار از جمهوری اسلامی” (اطلاعیه شماره یک)

کنفرانس “مدیریت گذار از جمهوری اسلامی” (اطلاعیه شماره یک)

 

در روزهای ۲۵  و ۲۶  فروردین ۱۳۹۷ برابر با ، ۱۴ و ۱۵ آوریل  ۲۰۱۸ کنفرانسی با عنوان “مدیریت گذار از جمهوری اسلامی” در شهر لندن برگزار خواهد شد. در این کنفرانس  جمعی از شخصیت های عرصه سیاست و فرهنگ ایران از داخل و خارج کشور، باورمندان به ضرورت گذار  از جمهوری اسلامی، از گرایش  های  مختلف سیاسی، شرکت خواهند داشت و به رایزنی و چاره اندیشی پیرامون وضعیت سیاسی متحول ایران  خواهند پرداخت.

 

در مدت دو روز پیرامون موارد زیر گفتگو و هم اندیشی خواهد شد  : چشم انداز فروپاشی نظام، جنبش اخیر وضرورت مدیریت  روند گذار از جمهوری اسلامی، نقشه راه تا برقراری سکولار دموکراسی در ایران، شکل و نحوه سازمان‌یابی مدیریت گذار، اوضاع سیاسی منطقه ای و جهانی در ارتباط با دگرگونی های سیاسی در ایران، مقاومت مدنی، جنبش های اعتراضی و لزوم اتحاد وهمسویی آنان.

 

در پایان  کنفرانس زمانی برای جمع بست موارد طرح شده در نشست های کنفرانس و چگونگی پی گیری آن ها پیش بینی شده است.

 

حضورعلاقمندان در محل کنفرانس در حد گنجایش سالن آزاد است . نحوه ثبت نام برای ورود به سالن کنفرانس در اطلاعیه های بعدی به آگاهی همگان خواهد رسید.

 

اتحاد برای دموکراسی در ایران

۲۸ اسفند ۱۳۹۶

‎برسی مجدد

واکنش‌ها به کنفرانس «مدیریت گذار از جمهوری اسلامی» – تأملی در کار کنفرانس لندن و اثرات آن

نصرت واحدی گفتگوها وبحث­هایی که اززمان کنفرانس لندن، زیر عنوان «مدیریت گذار»، آغاز شد و …

4 ‎نظر

  1. جنین چاره جوییها الزامیست ولی موفقیت ان بستگی به جلب اعتماد و پذیرش مردم دارد . و این اعتماد با حضور مصببین فاجعه 57 انهم در سر صف امکان پذیر نیست خود شما برگزار کنندگان بهتر از هر کسی به این حقیقت واقف هستید و این نقطه ضعف را بهتر میدانید مصببن سرشناس فاجعه 57 اگر ایران برایشان از اهمیت بیشتر از خودشان دارد بهتر است خودشان کمرنگ باشند. خیزش ملی دیماه بسیار ی از مجهولات را روشن کرد. اکثریت معترضین را شجاعان جوان تشکیل میدانند . غیبت نسل جوان و میهن خواه میتواند صدمه جدی به موفقیت این نشست بزند . تا وقت است اگر از انها دعوت نشده اقدام بفرمایید. نخواهید مانند انچه در میهن انجام میشود سالخوردگان متکلم و الوحده و انها شنونده باشند . انها بدعوت پدرانشان و مصببین این انقلاب بخیابانها نخواهند امد . حد اقل بخشی از این جان برکفان گفتند که به چه نامی اعتماد دارند. حضور باورمندان این طیف در ر نشست الزامیست کم رنگ کردن این طیف بی احترامی تلقی خواهد شد به انها و بیشترین لطمه را به این نشست خواهد زد. و شایسته است بنام طیفی که از ایران انها را صدا کرده اند و به احترام تظاهر کنندگان در خیابانها باورمندا ن این طیف پر رنگتر باشند . با احترام

  2. با .پوزش موضوعی که از قلم افتاد . اینست که شاهد بود ایم اغلب نشستهایی که به گزینشی منتهی شده منتخبین ان گزیبنش همان برگزار کنندگان ان نشست بوده اند که سرنوشت و اسقبال از ان ها گویا ی اقبال از این روش سخیف است . امیدوارم این نشست به چنین سرنوشتی دچار نشود که بسرعت بی اعتبار خواهد شد .شاید بهترین روش داد ن یک فراخوان عموی از مدیران لایق میهن خواه که در خارج از کشور فراوانند باشد و گزینش شورای گذار با مشارکت چنین جمعی صورت بگیرد. . که در ان صورت هیچ مانعی برای گزینش افراد کاردان ازبرگذار کننده کان این نشست هم نخواهد بود. با احترام

  3. برای مشارکت وقبول رحمت کلان برای این گرد هم ایی که احتمالا میتواندسراغاز جدیدی در تاریخ مبارزات کشورمان باشد و جهره ای از تعامل و رشد فرهنگی به توهم و سیاست زدگی از خودبه نمایش بگذارد . ز بایدنخست الویتهاراتشخیص داد.بایدشناخت روشنی ازم توانمندیهاوضعف خوددرقبال دشمن قهار داشته باشیم. موفقیت این نشست درگذراز ذهنیت قبل ازانقلاب و متبلور کردن خواستهای مردم که گوشه ای از انرا در تظاهرات سراسری اخیر به نمایش گذاردند است . مشکل وسدراه گذارازجمهوری تبه کاراسلامی شاهزاده رضا پهلوی نیست که سر اعازبحث وجدل سیاسی وتعیین تکلیف برای او باشد. اوسرمایه ملی و معنوی وقوت این حرکت است ونه چهره ای ساسی وطالب قدرت احرایی . با ید هشیار بودوباحقظ جایگاه یگانه او واستفاده بهنیه انرادر دعواهای حیدری تعمتی هزینه نکنیم. و اخر اینکه بعد از چهار دهه که ازسقوط پادشاهی میگذرد رزیم هنوز بدنبال فروپاشی دوران پهلویست . شاهزاده رضا پهلوی پاشنه اشیل حکومت تبه کار اسلامیست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *