‎آخرین خبر
‎خانه / نگاه آزاد / آقای خامنه ای، شما هنوز نمی خواهید صدای انقلاب مردم ایران را بشنوید؟

آقای خامنه ای، شما هنوز نمی خواهید صدای انقلاب مردم ایران را بشنوید؟

هاشم خواستار

آقای خامنه ای :آیا شما هنوز نمی خواهید صدای انقلاب مردم ایران را بشنوید؟
مشارکت کلیه ی مردم در انقلاب بهمن  ۱۳۵۷ملت ایران از جمله، ملی گراها و لیبرالها و روحانیت اصیل و مجاهدین خلق ایران و فداییان خلق ایران و توده ایها و…کردها و ترکها و بلوچها و فارسها و عربها و ترکمنها و….در سرنگونی شاه شرکت داشتند تا اینکه در۲۲ بهمن ۵۷ انقلاب به پیروزی رسید.همه ی مردم شاد و خندان که در پناه استقلال ،آزادی ،جمهوری اسلامی و بفرموده ی رهبر انقلاب آقای خمینی ،همه به سعادت میرسند.آقای خمینی وعده داده بود، که تمام احزاب از جمله مارکسیست ها آزاد و حکومتی همچون حکومت فرانسه میخواهیم.اما بتدریج که پایه های قدرت آقای خمینی مستحکم شد، فریادش بلند و بلندتر که این قلم ها باید شکسته شود و ما اشتباه کردیم که آزادی دادیم.برای اینکه آقای خمینی ضد امپریالیست ترین رهبر جهان معر فی شود، هوادارانش سفارت امریکا را اشغال کردند که میلیاردها دلار به ملت ایران خسارت و کمک بزرگی برای سرکوب آزادی های مردم ایران بود، از جمله دستور سرکوبی مردم کردستان و بلوچستان و عرب خوزستان و مردم مظلوم ترکمن را میشود نام برد ، اینها اما کافی نبود! بدستور آقای خمینی، ائمه ی جمعه و نهادهای حکومتی از ملت و ارتش عراق دعوت به شورش کردند!
دولت عراق در صورت ثبات جمهوری اسلامی و تهدیداتی که بصورت علنی توسط رهبر انقلاب حاکمیتش را در خطر حمله میدید، پیش دستی کرد و به ایران حمله کرد.
در هفته های اول جنگ، صلح و آتش بس با پرداخت خسارت از طرف دولت عراق در دسترس بود ولی آقای خمینی آن جنگ را نعمت خواند! و فرمود اگر ۲۰ سال هم طول بکشد به جنگ ادامه خواهد داد!!
با حربه همان جنگ خانمان سوز همه گروه هایی که دارای سابقه تاریخی مبارزه با شاه بودند را از میدان بدر کرد و تا آنجا پیش رفت که علیه اولین رئیس جمهور قانونی کشور بنی صدر هم کودتا کرد! آقای خامنه ای شما خوب میدانید که بعد از تظاهرات مسالمت آمیز ۳۰ خرداد ۱۳۶۰ شخص آقای خمینی بصورت علنی دستور قتل عام معترضین را صادر و در زندانهای کل کشور قتل عام ها را شروع کردید، همه را هزار هزار کشتید! مجاهد و فدایی و …..برای آقای خمینی کافر خواندن کمونیستها برایش راحت بود تا آنها را از میدان براحتی خارج کند، ولی هرگز نمی توانست مجاهدین خلق ایران را به این سادگی حذف کند برای همین بود وقتی دید نمیتواند رهبران مجاهدین را قانع به بیعت کند سیستماتیک آنها را منافق نامید و بعد از آن دیگر مجاهد خلق را که پنجه در پنجه ساواک انداخته بود، ائمه جمعه ها و روزنامه های وابسته به آقای خمینی و پاسداران و بسیج …و بجای مجاهد آنها را منافق می نامیدند!!! چقدر از آنها در این ۳۶ سال کشتید آیا تمام شدند؟؟؟ بطوری که تبلیغات شما و شخص شما در همین قیام اخیر و سراسری ملت در بیش از ۱۰۰ شهر ایران دست مجاهدین را در آن میبینند!
آقای خمینی هم با زیر پا گذاشتن خواست انقلاب بهمن یعنی آزادی ،بر طبل جنگ خارجی و سرکوب داخلی کوبید و آن جنگ را نعمت خواند !!( من تا بحال از رهبر کشور دیگری ندیده ام که جنگ داخلی و خارجی هزینه بردار اینچینی را نعمت خوانده باشد.) آقای خمینی پا فرا تر گذاشت شعار جنگ ،جنگ تا رفع فتنه در عالم سر داد! راه قدس هم که از کربلا میگذرد شعار گردید، اما جنگی که بگفته ی آقای خمینی قرار بود اگر بیست سال هم طول بکشد، ما ایستاده ایم ناگهان با جارو شدن سیلوهای گندم و ته کشیدن انبارهای سلاح و مهمات و همینطور خالی شدن مردم از جبهه ها و ارزان شدن نفت و خطر قطعی شکست از عراق ، ناگهان آقای خمینی در حالیکه یک سال از قطعنامه ی ۵۹۸ میگذشت ، قطعنامه را پذیرفت و جام زهر را نوشید.آقای خمینی برای جبران شکست جنگ، بیش از ۳۰ هزار زندانی سیاسی که اکثریتشان وابسته به مجاهدین خلق بودند و قرار بود بعد از اتمام حکم به آغوش خانواده بر گردند را از دم اعدام کرد.
در ۱۴ خرداد ۶۸ با مرگ آقای خمینی ، شما آقای خامنه ای به روش استالینی در تاریک خانه ی مجلس خبرگان ، به رهبری برگزیده شدید و روز بعد از حجت الاسلامی ،به ایت اللهی ارتقائ مقام پیدا کردید! بعد از ۲۸ سال در نواری که از مجلس خبرگان به بیرون درز و به گوش ملت نامحرم ایران رسید، معلوم شد که رهبری شما آقای خامنه ای موقت و تا برگزاری رفراندوم بوده که قدرت به مذاق شما آقای خامنه ای شیرین و با همان روش آقای خمینی رهبر مادام العمر و به سرکوب آزادی های مشروع مردم ادامه دادید!
آقای خامنه ای : اولین خیزش های عمومی بعد از آن همه سرکوب و جنگ خانمان سوز در شهرهای اسلام شهر و قزوین و اهواز و از جمله شهر مشهد در ۴ خرداد ۷۱ بود.
در شهر مشهد و آن هم در منطقه ی طلاب بر اثر شلیک تیر به کودکی توسط نیروی انتظامی چنان مردم به حرکت در آمدند که بگفته ی شاهدان عینی در زمان انقلاب چنین حرکتی مردم نکرده بودند و بیشتر اماکن دولتی از جمله شهرداری سوخت ولی به اموال مردم هیچ آسیبی نرسید.
مشابه این در سال ۲۰۰۶ در کشور فرانسه اتفاق افتاد و حاشیه نشینان تا مدت ها موسسات و ماشین ها را اتش میزدند ولی کسی اعدام نشد ولی شما حداقل 4 نفر را اعدام و صدها نفر را زندانی کردید.
در ۱۸ تیر ۷۸ دانشجویان با پشتیبانی ملت به حرکت در آمدند تا شاید بتوانند انقلاب را در همان مدار درستش یعنی آزادی قرار دهند اما بیرحمانه کشتید و ربودید و زندان کردید.
در خرداد سال ۸۸ مردم به حرکت در آمدند و به رهبری اصلاح طلبان تلاش کردند شاید بتوانند نظام را بصورت محدود هم که شده اصلاح کنند، اما شما بیرحمانه کشتید و زندان کردید ودر آخر آنها را نانجیب خواندید.
و اما در هفت دی ۹۶ مردم مشهد باز به حرکت در آمدند و این بار با شعار مرگ بر دیکتاتور حماسه ای دیگر آفریدند که از شرق تا غرب و از جنوب تا شمال یعنی تمام ملت ایران را به قیام و خیزش آورد و حمایت بین المللی را نیزبه همراه داشت که تماما در دو شعار خلاصه میشد 1-مرگ بر دیکتاتور 2-استقلال ،آزادی، جمهوری ایرانی.
این بار نیز برای ادامه ی حکومتتان ده ها نفر را کشتید و هزاران نفر را به زندان انداختید و حداقل ۳ نفر را در زیر شکنجه کشتید.
آقای خامنه ای شاه از صندوق های رای به کمک ساواک و ارتش افرادی را بیرون می آورد که در خطش باشند و شما نیز از طریق شورای نگهبان کسانی را از صندوق های رای بیرون می آورید که در خط شما باشند، آقای خامنه ای شاه دیکتاتور بود، شما دیکتاتور نیستید؟
آیا هدف مردم فقط رفتن تاج و کت و شلوار و چکمه و آوردن عمامه و عبا و نعلین بود؟
آقای خامنه ای شما چه کاره هستید که تمام کسانیکه از صندوق های رای بیرون می آیند باید در خط شما باشند؟
حتی همین رئیس جمهوری که از صندوق رای در آوردید چون میبیند تمام کاسه، کوزه ها به سر او میخواهد شکسته شود فریادش بلند است که از سیصد و شصت هزار میلیارد تومان بودجه، بیش از دویست هزار میلیارد آن زیر نظر دولت نیست!
آقای خامنه ای بیش از دویست هزار میلیارد بودجه متعلق به کارگر و معلم و کارتن خواب و کودکان کار و کودکان خیابانی و بیکار و… را کجا مصرف میکنید؟
مصرف جنگ در سوریه و عراق و لبنان و فلسطین و یمن ؟ مردم در هر فرصتی شعار میدهند :
سوریه را رها کن فکری به حال ما کن و یا نه غزه ،نه لبنان ،جانم فدای ایران، ولی گوش شما به خواست مبرم ملت بدهکار نیست!!
شما برای بقای نظامتان بزرگترین رادیو تلویزیون جهان را بوجود آوردید و بزرگترین و گران قیمت ترین قبر جهان یعنی قبر آقای خمینی را با ثروت ملت مظلوم بنا کردید!
با پول مردم مظلوم بزرگترین نیروی انسانی برای تبلیغ و تحقیق شیعه را ، درحوزه ها راه انداختید و اصلا هم توجهی ندارید که محصول تبلیغات شما، دین گریز ی چه عرض کنم دین ستیزی ملت ایران و بخصوص جوانان شده است؟
آقای خامنه ای آیا میدانید اگر شما و تمام نهادهای زیر نظر شما حذف که حتما این اتفاق میمون خواهد افتاد، با این بیش از دویست هزار میلیارد تومان چقدر از مشکلات مردم و بخصوص بیکاری حل خواهد شد و آب از آب تکان نخواهد خورد؟
مردم دعواهای قضاییشان را بصورت کدخدامنشی خیلی بهتر از این قوه ی قضائیه ی فاسد شما حل خواهند کرد.
مگر کشورهای دیگر دنیا چند ارتش دارند که شما به غیر از ارتش،سپاه و بسیج نیز دارید که هنر سپاه شما ،جنگ افروزی در خاورمیانه وسرکوب مردم و گرفتن طرح های اقتصادی از دولت با قیمت بالا و دادن همین طرح ها با قیمت نازل به پیمانکاران بخش خصوصی میباشد؟ این یعنی چه؟یعنی نابودی بخش خصوصی و فساد سیستماتیک.این پول ها را سپاه چه میکند؟ با این همه اختیارات و بودجه ی زیر نظرتان به چه کسی یا نهادی پاسخگو هستید؟
آقای خامنه ای مگر پیامبر نگفته که الناس علی دین ملوکهم؟(مردم بر روش حاکمان خود هستند.) آقای خامنه ای شما که همه چیز دارید و فرزندان و اطرافیانتان همه دزد و فاسد و بگفته ی مسئولین نظامتان این فساد سیستماتیک و همه گیر شده است.
برای این حرفم دلیل می آورم و دلیلش اینست که تاریخ نمیگوید امیر کبیر صدر اعظم ناصرالدین شاه آزادیخواه بود، اماچنان دولتی از دل استبداد بیرون آورد که از بالا تا پایین همه سالم بودند، چون خود امیر کبیر سالم بود، بالعکس از دل انقلاب ایران، آقای خمینی و سپس شما چنان حکومتی بوجود آوردید که از بالا تا پایین همه فاسدند!
آقای خامنه ای زمانیکه مردم تبریز در ۲۹ بهمن ۵۶ به حرکت در آمدند شاه گفت، اینها از آن طرف مرز یعنی شوروی آمده اند و یکسال طول کشید تا شاه اقرار کند که صدای انقلاب مردم را شنیده است، شما نیز اسرائیل و امریکا و عربستان و سازمان مجاهدین خلق را مسئول خیزش های مردمی میدانید که مردم را مگس بر روی زخم نامیدید، آقایان خاتمی و صدیقی امام جمعه های موقت، مردم را آشغال و خفه شوند نامیدند!، مردم نشان خواهند داد که چه کسانی باید خفه شوند و آشغال و پارازیت یک ملت و تاریخ کشور چه کسانی هستند. آیا شما هنوز نمی خواهید صدای انقلاب مردم ایران را بشنوید؟
آقای خامنه ای: در قرن بیست و یکم شما از قاره ی اروپا همان سلطه ی دوران نکبت بار کلیسا بر مردم اروپا را اقتباس و تقلید کردید؟ این همه پیشرفت در اروپا در سایه ی دموکراسی را نمیبینید؟ این انقلابی که از 7دی 96 در مشهد شروع شده می رود که نه تنها نظام فاسد و ضد دین ایران را ساقط بلکه خاورمیانه را متحول تا مردم ایران و خاور میانه همچون سایر کشورها بر سرنوشت خود حاکم و به پیشرفت و توسعه و رفاه برسند. در حکومت آینده، دین جدا از دولت و امری شخصی خواهد بود و چقدر خوب دکتر شریعتی گفته، قبل از آنکه مسلمانان را نجات داد باید اسلام را نجات داد. آقای خامنه ای تمام حکومت های دیکتاتوری با ایجاد رعب و وحشت توانسته اند تا مدتی به حکومتشان ادامه دهند و شما هم از این قاعده و قانون مستثنی نیستید ولی دیگر مردم ترسشان ریخته و شعار می دهند بترسید بترسید ما همه با هم هستیم. یا نترسید نترسید ما همه با هم هستیم. آقای خامنه ای: ضرب المثلی ما خراسانیها داریم که اگر یک نفر هم با دهوار(مردم ده) در بیفتد آن یک نفر باید برود و اگر دهوار هم با یک نفر در بیفتند آن یک نفر باید برود، آقای خامنه ای در مقابل ملت این شما هستید که سرانجام باید بروید. اینجانب در سال ۱۳۸۸ در زندان وکیل آباد مشهد برای مجلس موسسان جهت نوشتن یک قانون اساسی کاندید شده ام شاید مامورهای شما بگویند که ما تو را زنده نمیگذاریم که به مجلس موسسان راه پیدا کنی، آقای خامنه ای به شما میگویم مهم نیست، هزاران نفر در راه آزادی میهنم ایران جانشان را داده اند و خواهند داد من هم یکی از آنها، این شعار نهضت ملی در مبارزه با استعمار در پوست و گوشت و استخوان و تک تک سلولهای بدنم عجین شده که از جان خود گذشتم با خون خود نوشتم یا مرگ یا آزادی.

‎برسی مجدد

تعیین پیش شرط برای مذاکره جمهوری اسلامی ایران با اپوزیسیون برانداز

محمدتقی فاضل میبدی، استاد و پژوهشگر حوزه و دانشگاه و عضو مجمع محققین و مدرسین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *