‎آخرین خبر
‎خانه / اخبار روزانه / هاشم خواستار : آقای خامنه‌ای از ایران برو

هاشم خواستار : آقای خامنه‌ای از ایران برو

پیام هاشم خواستار، نما ینده‌معلمان بازنشسته

ملت قهرمان ایران! زن، مرد، پیر و جوان

کرد، ترک، فارس، بلوچ، ترکمن،‌عرب و…. همه  وهمه در این جنبش عظیم ملی  شرکت دارند و لازم است شرکت داشته باشند، این یک انقلاب آزادی‌بخش است؛ انقلابی که کشور اشغال شده‌ی ایران توسط آخوندها را نجات خواهد داد.

در ۳۹ سال پیش آقای خمینی با ملت پیمان بست که آخوند وارد حکومت نشود. اما وقتی قدرت را  به دست گرفت؛علنا گفت: من خدعه کردم و تمام مسئولیت‌ها را به آخوندها واگذار کرد.

امروز تمام این فقر و فلاکت نتیجه‌ی همان خدعه‌ی ایشان است. یک مرجع تقلید، یک آیت‌الله، یک روحانی باید با عملش به مردم درس صداقت بدهد، نه درس خدعه و نیرنگ.

اینک ما همه‌ی ملت ایران اراده کره‌ایم که با پشتیبانی هم، همچون سیلی  خروشان، کشورمان را از خدعه‌گران اسلام‌نمای اشغال‌گر نجات دهیم.

مردم فریب دو دوزه بازی‌های بعضی‌ها را که یکی به نعل می‌زنند و یکی به میخ دیگر نخواهند خورد. آن‌هایی که به جای همراهی با ملت، برای حاکمان خط و مشی تعیین می‌کنند تا چگونه مردم را  باز بیشتر فریب بدهند، تا به خیال خام‌شان آرامش بر قرار شود!

بنده همچون گذشته تاکید می‌کنم که تمام فقر و فلاکت مردم، نتیجه‌ی ولایت مطلقه‌ی فقیه و دیکتاتوری شخص آقای خامنه‌ای است.

آقای خامنه‌ای با این‌همه اختیاراتی که دارد، نه تنها به هیچ نهادی پاسخگو نبوده، بلکه حتی برای یک‌بار هم که شده یک مصاحبه با رسانه‌های داخلی خودش هم نکرده، رسانه‌های خارجی که جای خود دارد.

آقای خامنه‌ای!

این صدای انقلاب مردم ایران است، اگر صدای انقلاب مردم ایران را شنیدی از ملت عذرخواهی کن و از ایران برو.

 

‎برسی مجدد

حل بحران‌های کشور تنها با گذر از جمهوری اسلامی ممکن است

حاصل چهل سال حکومت جمهوری اسلامی به مثابه یک نظام ایدئولوژیک، سرکوبگر و ضد حقوق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *