‎آخرین خبر
‎خانه / اخبار روزانه / پیام اتحاد برای دموکراسی در ایران به پانزدهمین کنگره حزب کومله کردستان ایران

پیام اتحاد برای دموکراسی در ایران به پانزدهمین کنگره حزب کومله کردستان ایران

آقای عبداله مهتدی دبیرکل حزب کومله کردستان ایران

برگزاری پانزدهمین کنگره حزب کومله کردستان ایران را به شما و همه اعضای حزب شادباش می گوئیم و برایتان در برگزاری کنگره ای پربار و در راه تامین حقوق اتنیکی مردم کرد و برقراری دموکراسی در ایران آرزوی موفقیت داریم.

کنگره شما در شرایطی برگزار می شود که ایران و منطقه ما در وضعیتی بسیار پرتنش و متحول بسر می برد. بن بست ساختارسیاسی و بحران در همه وجوه حیات اجتماعی در ایران، وقوع دگرگونی های سیاسی را در چشم انداز قرار داده است. امیدواریم کنگره شما بتواند تصمیم هائی اتخاذ کند که پاسخگوی شرایط خطیر کنونی برای تامین برابر حقوقی و صلح ورفاه و برقراری دموکراسی در کشور باشد.

آقای مهتدی گرامی! شما خود از یاران و هموندان بنیان گذار اتحاد برای دموکراسی در ایران هستید. بسترسازی برای همگرایی و همآوایی بزرگ همه نیروهایی که راه کار انتخابات آزاد بر اساس معیارها و موازین بین المللی را برای گذار به دمکراسی در ایران بر گزیده اند از راستاهای اساسی فعالیت اتحاد برای دموکراسی است. نفی استبداد و نقض حقوق بشر، نفی هرگونه تبعیض، تلاش برای دموکراسی بر مبنای منشورجهانی حقوق بشر، جدایی نهاد دین از دولت و انتخابات آزاد برای گذر از نظام جمهوری اسلامی از مبانی مورد تاکید “اتحاد برای دموکراسی در ایران” است. امید که این اهداف و مبانی مشترک بیاری حزب کومله کردستان ایران بتواند در میان هموطنان کرد پژواک نیرومندی بیابد.

بار دیگر برای حزب کومله کردستان ایران کنگره ای موفق و پر دستاورد آرزومی کنیم.

هیات دبیران اتحاد برای دموکراسی در ایران

11 اردیبهشت6 139

اول ماه می 2017

 

 

 

 

 

‎برسی مجدد

نامه به آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد : درخواست برای جلوگیری از موج جدید خشونت ورزی و سرکوب‌های حکومت ایران

    حضورمحترم جناب آقای آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد: ما امضا کنندگان این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *