‎آخرین خبر
‎خانه / اخبار انتخابات / ثبت نام دومین نوه خمینی برای انتخابات ۹۴
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-12-22 13:17:24Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

ثبت نام دومین نوه خمینی برای انتخابات ۹۴

به گزارش خبر آنلاین حجت الاسلام مرتضی اشراقی امروز ضمن حضور در محل ستاد انتخابات کشور، برای کاندیداتوری در انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران، اسلامشهر، ری و شمیرانات ثبت نام کرد.

اشراقی پس از ثبت‌نام در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ستاد انتخابات کشور در خصوص دلیل کاندیداتوری در این انتخابات، اظهار کرد: امروز در مرحله‌ای از دوران حیات نظام جمهوری اسلامی ایران قرار داریم که حضور همه علاقه مندان، دلسوزان و منتسبان به انقلاب در جهت خدمت، امری ضروری و وظیفه‌ای اخلاقی است.

نوه خمینی گفت: مجلس آتی هم می‌تواند محلی برای حضور نسل جوان و هم زمینه ساز و حامی فعالیت آنان باشد.

وی افزود: با توجه به گذر کشور از بحران‌ها و سختی‌های داخلی و خارجی، امروز هرکس که فکر می‌کند توان خدمت در جهت اعتلای نظام را دارد باید به عنوان نامزد وارد انتخابات شده و خود را در معرض رأی مردم شریف قرار دهد تا مجلسی برخوردار از وزن سیاسی و فکری بالا و دارای تنوع سلایق تشکیل شود.

اشراقی یادآور شد: از همین رو بنده که با لطف و دعوت بزرگان و دوستان مواجه بودم، تصمیم گرفتم تا در انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران حضور یابم و در صورت تشخیص مردم عزیزمان در سنگر مهم تقنینی کشور به ایفای نقش بپردازم.

نوه خمینی در پاسخ به سوال دیگری در مورد دغدغه های اصلی وی در جریان ورود به عرصه انتخابات، یادآور شد: یکی از مسائل مهمی که در برهه زمانی فعلی با آن رو به رو هستیم، خیل عظیم نسل جوان کشور است که پس از طی مدارج علمی مشتاق و مستعد حضور در عرصه مدیریتی، تصمیم گیری و تصمیم سازی هستند؛ از این جهت فکر می کنم مجلس آتی هم می تواند محلی برای حضور این نسل جدید و باانگیزه و هم زمینه‌ساز و حامی فعالیت آنان باشد.

پیش از این سیدحسن خمینی، دیگر نوه خمینی کاندیداتوری در مجلس خبرگان ثبت نام کرده بود.

‎برسی مجدد

عراق بدنبال تشکیل دولتی مستقل از ایران

مذاکرات سیاسی بین احزاب عراقی که به پارلمان راه یافته‌اند افزایش یافته و از جمله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *