‎آخرین خبر
‎خانه / اخبار روزانه / انتقاد روحانی از اقدامات ‘اقلیتی بسیار کوچک با بلندگوهای بزرگ’

انتقاد روحانی از اقدامات ‘اقلیتی بسیار کوچک با بلندگوهای بزرگ’

حسن روحانی، رئیس جمهور ایران با انتقاد از “اقلیت بسیار کوچکی که بلندگوهای بزرگ را از دیگران عاریه کرده اند”، گفت که بر خلاف این عده، “اکثریت قاطع ملت ایران پشتیبان مسیر صلح، آشتی و تعامل سازنده با جهان هستند”.

آقای روحانی سه شنبه ۵ خرداد و در جریان سفر به شهرستان های غرب استان تهران افزود: “مردم ما به خوبی می دانند و آگاه هستند که با شعار و ادای جملات تند مشکلات جامعه و کشورمان حل و فصل نخواهد شد.”

انتقادات رئیس دولت یازدهم از “اقلیتی با بلندگوهای بزرگ”، در حالی صورت می گیرد که وی در گذشته هم از کسانی که به گفته او با اتکا به بودجه های عمومی و برخی نهادهای حکومتی به مقابله با سیاست خارجی دولت وی می پردازند، انتقاد کرده بود.

حسن روحانی در بخشی دیگر از سخنرانی امروز خود، که به نوشته سایت ریاست جمهوری در جمع مردم ملارد، شهریار و شهرقدس صورت گرفته، گفته است که مذاکره کنندگان هسته ای ایران “در صحنه جهانی هر روز قدم های جدیدی را برای احقاق حقوق ملت ایران برداشته اند و برخواهند داشت”.

آقای روحانی چهارشنبه گذشته هم در جمع عده ای از مردم تبریزگفته بود: “سرداران مذاکرات و دیپلماسی، برای ملت ایران غرور و افتخار آفریده اند و مردم ما پشتیبان مذاکره کنندگان هستند”.

وی با اشاره به برخی مخالفان مذاکرات هسته ای در ایران افزوده بود: “کسی حق ندارد از جیب و جانب مردم شعار دهد و در جامعه افراطی‌گری و شعارزدگی ایجاد کند و کاری کند که مردم نگران امنیت و آینده کشور شوند.”

در هفته های اخیر، عده ای از اصولگرایان با انتقاد شدید از مذاکره کنندگان هسته ای، آنها را به کوتاه آمدن بر سر موضوعاتی چون بازرسی از مراکز نظامی ایران یا شیوه رفع تحریم‌های بین المللی متهم کرده اند.

منبع: بی بی سی

‎برسی مجدد

حل بحران‌های کشور تنها با گذر از جمهوری اسلامی ممکن است

حاصل چهل سال حکومت جمهوری اسلامی به مثابه یک نظام ایدئولوژیک، سرکوبگر و ضد حقوق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *