‎آخرین خبر
‎خانه / اخبار انتخابات / انتخابات آزاد، آزاد باید گردد!

انتخابات آزاد، آزاد باید گردد!

21. ما از آقای معظم رهبری کاملاً متشکریم . ایشان با تاکید بر انتخابات آزاد گام موثری در پیشبرد اهداف ما برمی‌دارد . تازه ایشان جسم ناقصی دارد ، اگر جسمش کامل بود معلوم نبود چه کارهائی که برای ما نمی‌فرمود .

2. ما از خانمِ آقای رهبری هم کاملاً متشکریم . ایشان چهار پسر به عرصه رساند و بلکه در این راه زحمات زیادی هم کشید و امروز این فرزندان رشید بعنوان حاصل تلاش‌های بی‌دریغ ایشان زحمات زیادی را در راه برگزاری انتخابات آزاد می‌کشند که امیدواریم خداوند در آن دنیا اجرشان را زایل و خودشان را ضایع نفرماید .
3. ما از وزارت اطلاعات بد جوری متشکریم . اصلاً از این به بعد قول می‌دهیم هر نشستی که برای انتخابات آزاد برگزار شد هیچ بیانیه‌ای از طرف ما صادر نشود و همان بیانیه‌ای که وزارت اطلاعات حتماً منتشر می‌کند بعنوان حاصل کار نشست‌ها همه‌جا منتشر بشود . آنها در بیانیه‌شان به نکاتی در مورد پیشرفت‌های ما اشاره می‌کنند که خودمان از آنها غافل بودیم .
4. ما از اتحادیه بازجویان اوین خیلی متشکریم . آنها در طی فرایند آزاد بازجوئی از افراد ، آنها و ما را متوجه روابط بسیار عمیقمان با همدیگر و میزان گسترش و توسعه‌ی دیدگاه‌های ما در سطح جامعه و کلاً متوجه خیلی چیزهای دیگری می‌نمایند که در حالت عادی واقعاً به هیچکدامشان توجه نداشتیم .
5. ما از امام جمعه‌های تهران بطرز عجیبی متشکریم . با توجه به امکانات محدودی که ما در خارج کشور داریم صد سال نمی‌توانستیم برای تبلیغ کارمان تریبون به این گنده‌گی با قابلیت پخش از شش کانال تلویزیونی در داخل داشته باشیم . از همینجا امیدواریم شرکت‌های ماهواره‌ای اروپائی نیز با ما همکاری نموده و پخش خطبه‌های نماز جمعه از ماهواره را دوباره از سر بگیرند .
6. ما از نمایندگان مجلس اساساً متشکریم . آنها با تکرار کردن دیدگاه‌های مفید رهبری در مورد انتخابات آزاد در صحن مجلس باعث می‌شوند آن‌دسته از عزیزانی که فرمایشات رهبری را نشنیده‌اند و فرصت به این خوبی را از دست داده‌اند ، یک‌بار دیگر همان حرف‌ها را از تریبون مجلس بشنوند و نگرانی ما را در این زمینه رفع نموده برویم به کارهای دیگرمان برسیم .
7. ما از محسن قرائتی بیشتر از سابق متشکریم . وی ثابت کرد که حتی قادر است آیات هشت تا چهارده سوره‌ی عنکبوت را هم جوری تفسیر بکند که تمام عزیزان خشک مقدس هم متوجه اهمیت انتخابات آزاد برای پیشبرد اهداف عالیه خداوند متعال گردیده در حالی‌که اگر بجای قرائتی ، ما این حرف‌ها را بهشان زده بودیم فوری کفن می‌پوشیدند می‌گفتند اینقدر منکر خدا منتشر نکنید .
8. ما آدم‌های قدرشناسی هستیم ، از همه متشکریم . ما در راه برگزاری انتخابات آزاد حاضریم هر همکاری و کمکی که از دستمان بربیاید انجام بدهیم . ما حتی حاضریم حالا که کل نظام اینقدر برای برگزاری انتخابات آزاد آمادگی دارد ، حتی انتخابات آزاد را خودمان برگزار بکنیم که آنها بتوانند به زن و بچه‌شان برسند . همچی آدم‌های باحالی هستیم ما !

‎برسی مجدد

تلاش قاسم سلیمانی برای تاثیرگذاری در چینش کابینه عراق

خبرگزاری رویترز روز چهارشنبه ۱۶ مه (۲۶ اردیبهشت) گزارشی پیرامون گفت‌وگوها و مذاکرات قاسم سلیمانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *